Skip to main content

Architektura Informacji Istotą Projektu (The IA Element)

Architektura Informacji jest niezbędna do tworzenia ładu w przestrzeni otaczającej człowieka; kluczowa, ponieważ pozwala użytkownikom skorzystać z produktu dokładnie tak, jak tego oczekują - bez frustracji; elementarna, jako pierwiastek projektu jest jednym z wielu, ale istotnym elementem całości.*

Architektura Informacji istotą projektu - łączy użytkowników końcowych, interesariuszy, projektantów i programistów. Jest pomostem, który wiąże poprzez zrozumienie.

*Wielki słownik języka polskiego

 

WIAD czyli Światowy Dzień Architektury Informacji jest rokrocznie organizowany wspólnie przez sieć globalnych, regionalnych i lokalnych wolontariuszy, przy wsparciu Instytutu Architektury Informacji.

Już po raz drugi, Toruń jest jedną z 55 lokalizacji, w których odbywają się obchody WIAD.

W ramach obchodów, Koło Naukowe Doktorantów „Pytanie” wraz z Instytutem Badań Informacji i Komunikacji, organizuje na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, ciekawą i przyjazną wszystkim, konferencję naukową.

W związku z tym, pragniemy serdecznie zaprosić studentów, doktorantów, bardziej doświadczonych badaczy, profesjonalistów UX i AI oraz wszystkich zainteresowanych (o każdym stopniu zaawansowania) do zarejestrowania się jako prelegenci lub słuchacze i odwiedzenia nas 22 lutego 2020 roku w Toruniu!

Chcemy, by nasza konferencja, była miejscem spotkania ludzi, o różnym doświadczeniu, którzy będą mogli wymienić się informacjami, wiedzą, doświadczeniem.

PS. Koniecznie przywieźcie ze sobą dobry humor. :)

https://www.facebook.com/events/3165743860133081/

Event date
Sat, 22 February 2020

Venue, parking and transit

Instytut Badań Informacji i Komunikacji UMK
ul. Władysława Bojarskiego 1, 87-100 Toruń

 

Mapa:

https://goo.gl/maps/z7k1aJUr14muwm8S9

Local Partners and Sponsors